Katalog > Wypoczynek >


spa
Spa nad morzem - odnowa biologiczna

Spa w górach

hotele Spa nad morzem


Wyjątkowo zróżnicowany krajobraz wybrzeża Bałtyku jest atrakcją samą w sobie. Jeśli planujesz wypoczynek nad Bałtykiem, masz do dyspozycji 843 kilometry zróżnicowanego wybrzeża.
Szerokie, piaszczyste plaże nęcą powiewem orzeźwiającej bryzy. W odludnych borach pojezierzy kryją się turkusowe jeziorka, urocze pałacyki i dworki myśliwskie stojące wśród wiekowych drzew. Miasta o wiekowej historii szczycą się majestatycznymi świątyniami i pozostałościami średniowiecznych fortyfikacji. W części środkowej wybrzeża zachowały się ślady dawnego osadnictwa.
Korzystne oddziaływanie morskiego klimatu na zdrowie znane jest od wieków. Nic dziwnego, że wybrzeże Bałtyku należy do najpopularniejszych regionów w kraju. Prym wśród kurortów wiodą ekskluzywny Sopot i Świnoujście. Dziś jeździ się do SPA. Nawet 600 kalorii można zgubić podczas godzinnego treningu na basenie, wykonując niezbyt skomplikowane i całkiem przyjemne ćwiczenia wodnego aerobiku. W wodzie nie pocisz się i nie męczysz. Na stronie Spa nad morzem - ćwiczenie w basenie Odnowa biologiczna Spa -Zobacz placówki spa nastronach www.spa.medserwis.pl
 
Wycieczki Travel To Poland. Spływy Kajakowe Poland Pilgrimage
Podróże Pensjonaty Noclegi Mazury
Mapy Konie Informatory Turystyczne Hotele
Domki Nad Morzem Biura Podróży Agroturystyka

Biznes

Dom

Internet

Komputery

Kultura i sztuka

Nauka i edukacja

Reklama

Sport

Szkolenia

Wypoczynek

Zakupy

Zdrowie